Referencje

„Bardzo polecam Panią Małgorzatę Giza, której zleciłam zrobienie loga i tła za Facebooka oraz na bloga. Pani Gosia jest bardzo miłą, profesjonalną i bardzo kreatywną osobą. Bardzo szybko dostałam kilka propozycji, z których jedna to dla mnie był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu naszej współpracy i gorąco polecam.
Jadwiga
www.fryzurkilaurki.blogspot.com

„Gosia Giza – najlepsza prezenterka mojej „firmy”. Gdy miałam przygotować reklamę dotycząca zaprezentowania swojej firmy, pierwsza osoba o której pomyślałam, która mogłaby mi w tym pomóc była Gosia. Ze zwykłych zdjęć i filmików stworzyła od podstawy najpiękniejsza, najbardziej przekonywująca reklamę która była najwyżej oceniona z ok. 70 projektów zaprezentowanych przez inne osoby. Wygrana bezdyskusyjna! Dźwięk, obraz, wizytówki, logo, film i zdjęcia obronione w doskonały sposób, który mi nawet do głowy nie przyszedł. Jej talent i kreatywność zwala z nóg. Ktokolwiek potrzebowałby pomocy w zakresie reklamy itp. POLECAM BEZ WAHANIA GOSIE GIZĘ I JEJ TALENT!!!!!”
Paulina
pilka1993@wp.pl

„Bardzo cenię sobie współpracę z ludźmi takimi jak Małgosia – twórczymi, ambitnymi, z szerokim spojrzeniem na zagadnienie ale też słuchającymi i dostosowującymi się do potrzeb zleceniodawcy. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogły wspólnie zrealizować nie jeden graficzny projekt 🙂
Aleksandra
www.kobiecamyslodsiewnia.blogspot.com

„Współpraca z Gosią była pełna profesjonalizmu, a zarazem kreatywności. Jestem nie tylko zadowolona z projektu logo, jaki mi przedstawiła, ale nawet z samej prezentacji efektów Jej pracy! Wizualizacja projektu na koszulce od razu do mnie przemówiła. Z czystym sumieniem polecam Gosię! 🙂
Dominika
dominika_pajek@onet.eu

„Gosia odczytała moje myśli, a logo, które stworzyła, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystkie próbne wersje, które od niej otrzymałam, podobały mi się na tyle, że nie mogłam się zdecydować na jedno. Zlecając jej pracę nad logo, zdałam się w stu procentach na jej kobiecy gust i doświadczenie, bo chwilę wcześniej widziałam prace nad bannerem do wspólnej akcji. Na swojej intuicji się nie zawiodłam, a Małgorzatę polecam każdemu!”
Sylwia
www.matczysko.pl

„Szczerze polecam Gosie. Zawsze bylam zadowolona z rzeczy, ktore dla mnie robila, poczawszy od sesji zdjeciowych, po przerobke zdjec. Zawsze sie stara, zeby wszystko bylo dokladnie, profesjonalnie i na czas zrobione. Jeszcze raz polecam!”
Justyna
justyna.zoltek93@wp.pl

„Gdybym ja Cię tak tydzień wcześniej odnalazła to bym nie walczyła tak nieudolnie ze swoim bannerem 🙂 W każdym razie będę Cię polecać ile wlezie!”
Zuzanna
www.pannakwiatkowska.com

Referencje

 

Reklamy