O mnie

ja

Jestem Gosia, mam 24 lata i uwielbiam to co robię! Skończyłam roczną szkołę grafiki komputerowej w Poznaniu – i to mi w zupełności wystarczyło, aby w tej dziedzinie się realizować. Nie znając podstawowych narzędzi w Photoshopie, teraz potrafię tworzyć i edytować pliki grafiki rastrowej i wektorowej. Od tamtej pory codziennie ćwiczę swój warsztat i poszerzam swoją wiedzę. Tworzę różne projekty na potrzeby skompletowania portfolio. Wierzę, że tym sposobem uda mi się związać zawodową przyszłość z grafiką.

Przede wszystkim projektuję i przygotowuję pliki do druku, tak więc mogę zaprojektować dla Ciebie m.in.: wizytówki, ulotki, plakaty. Także logotypy i przeróżne grafiki wykorzystywane na stronach www.

Wykonuję zaproszenia okolicznościowe. Począwszy od projektu i wizualizacji, po ręczne wykończenie elementami scrapbookingu.

Zajmuję się również edycją audiowizualną. Obecnie uczę się w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku Montaż Filmowy. Wszystko co związane z montażem to moja specjalność. Masz nagraną komunię lub imprezę rodzinną własną kamerą cyfrową? Wyślij pliki do mnie, a stworzę z tego niezapomnianą pocztówkę w profesjonalnej oprawie. Dzięki temu filmiki nie zaginą w niezliczonej ilości plików. Dodatkowo tworzę takie rzeczy jak: animacje, profesjonalne pokazy slajdów (np. podziękowania dla rodziców wraz z narracją).

Potrafię: 

-tworzyć i edytować grafikę rastrową i wektorową,

-stosować zasady projektowania graficznego,

-umiejętnie pracować z tekstem znając techniki typografii,

-realnie wizualizować grafikę produktu,

-tworzyć animacje,

-montować filmiki,

-znam zasady DTP (przygotowania plików do druku).

 

Obsługuję programy: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Magix Samplitude, Proshow Producer.

 

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Z każdą chwilą będzie tego więcej.

Reklamy