O mnie

ja

Jestem Gosia, mam 25 lat i zajmuje się projektowaniem graficznym. Skończyłam roczną szkołę grafiki komputerowej w Poznaniu – i to mi w zupełności wystarczyło, aby w tej dziedzinie się realizować. Nie znając podstawowych narzędzi w Photoshopie, teraz potrafię tworzyć i edytować pliki grafiki rastrowej i wektorowej. Od tamtej pory codziennie ćwiczę swój warsztat i poszerzam swoją wiedzę. Tworzę różne projekty na potrzeby skompletowania portfolio.

Przede wszystkim projektuję i przygotowuję pliki do druku, tak więc mogę zaprojektować dla Ciebie m.in.: zaproszenia, wizytówki, ulotki, plakaty itp. Także logotypy i przeróżne grafiki wykorzystywane na stronach www.

Wykonuję zaproszenia okolicznościowe. Począwszy od szeroko spersonalizowanego projektu i wizualizacji, po ręczne wykończenie elementami scrapbookingu.

Obecnie pracuję jako grafik w firmie CS Group Polska. Wykonuję interaktywne pokazy reklamowe dla firm. Jednocześnie uczę się w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku Montaż Filmowy. Wszystko co związane z montażem i edycją audiowizualną to moja specjalność. W tej dziedzinie, również mogę ci pomóc 🙂

Potrafię: 

-tworzyć i edytować grafikę rastrową i wektorową,

-stosować zasady projektowania graficznego,

-umiejętnie pracować z tekstem znając techniki typografii,

-realnie wizualizować grafikę produktu,

-tworzyć animacje,

-montować filmiki,

-wykonywać profesjonalne pokazy slajdów

-znam zasady DTP (przygotowania plików do druku).

 

Obsługuję programy: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Magix Samplitude, Proshow Producer.

 

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Z każdą chwilą będzie tego więcej.

Reklamy